Rüyada Kaburga kemiği görmek...

Rüyada kaburga kemiği görmek kadına işaret edebilir.

Kaburga kemiği rütbe ve derece, yaş olarak farklı dosta, sevgi ve saygıda birbirlerine uygun aile ve akrabalara yorumlanabilir. Kaburga kemiği görmek, saklı ve gizli işlere, dokuma işleri için gerekli olan aletlere yorumlanabilir. Eğer bir kimse kaburga kemiği görmüşse bu rüya sineye çekilecek olan şeylere, sıkıntılı ve zor durumlara ve ahirette çekilecek olan cezaya delalet edebilir. 

Eğer kaburga kemikleri deri altından dışarıya çıkmış şekilde görülmüşse bu rüya şiddet ve işkenceye yorumlanabilir. Eğer bu kişi kaburga kemiklerini büyümüş ve üzerinde et ve derinin kalınlaştığını görürse, rızka, şişmanlığa ve hastalıktan sonra şifa bulmaya işaret eder. Kaburga kemiklerinin yok olduğunu gören kimse uyanıklık halinde aile veya mal ve çocuktan kaburga kemiklerinin işaret ettiği kimseler kaybolur. Bazen kaburga kemiği gören kişi yanlış iş yapar. Kaburga kemiği yaşlanmaktan veya hastalıktan dolayı belinin bükülmesine işaret edebilir.

Eğer bir kimse kaburga kemiğini yediğini görürse bu kişi aile ve akrabalarına yük olur veya kendine ait olan eşyaları satar.

Rüyayı paylaşın :

Siz De Paylaşın