Rezzan kiraz akrep burcu yorumu 2015...

Toplum hayatında istediğin değişiklikleri yapabilir seni üzmekte olan sorunları ortadan kaldırabilirsin yaşamına ani bir kararla yeni bir yön verebilirsin

Bir süredir özel bir amaca erişebilmek için uğraşıyorsun. Bu yıl bu amacına ulaşabilirsin. Toplum hayatında istediğin değişiklikleri yapabilir seni üzmekte olan sorunları ortadan kaldırabilirsin yaşamına ani bir kararla yeni bir yön verebilirsin. Geçmişini tam anlamıyla geride bırakarak geleceğe yönelebilir ve yepyeni bir yaşam kurabilirsin. Daha güvenli bir yaşam istiyorsan ve duygularınla ilgili hayallerin varsa bu yıl seni mutlu edebilir.

Geçen yıl bir hayli bocaladın duyguların sana rahat vermedi İç alemini etkileyen yıldızlar seni daha da duygusallaştıracaktır. Kuşku ve kıskançlık daha da yoğunlaşmaktadır. O nedenle analizci kafandan faydalanmalı olayları iyice incelemelisin. Boş hayallere kapılmamalısın. Gerçekleri görmen aşkta mutlu olmanı sağlayacaktır. Geçen yıllardaki tecrübeler seni olgunlaştırdı artık aynı hatalara düşmemelisin. Sevgi konusunda çok dikkatli ol sana hiç yakışmayacak birine aşık olduğunu zannedebilirsin. Hatta evlilik gibi ciddi bir karar almakta israr bile edebilirsin. Sonra pişman olursun ama geç kalmış bir pişmanlık olur bu. O nedenle daha iyi düşünmeli yoğun duygulara kapılmadan kararını vermelisin.

İŞ VE PARA

Yılın ilk yarısında uzun süredir emek verip uğraştığın çalışmalarının boşa gitmediğini göreceksin. Tam zamanında atılım yapmalısın. Sezme gücün oldukça fazla bunu kullanarak yapacakların için en uygun zamanı bulabilirsin. Aslında sen neşeli gibi görünsen de karamsar içine kapalı, kuşkucu birisin. Oysa bu yıl fazla kuşku ve kuruntuya kapılmana gerek yok çünkü dostların veya yakınların her başın sıkıştığında yanında olacaklar.

Daha çok bilginin peşinde koşacak ve bazı olayların iç yüzünü göreceksin. uranüsün üstündeki etkisiyle beklenmeyen girişimlerde bulunabilirsin. Sezgilerine ters düşmedikçe bu girişimlerin yararlı olacaktır. Dikkat etmen gereken bir diğer konuda bu yıl içinde başkalarının sırtından geçinmelerine senin çalışmalarından çıkar elde etmelerine izin vermemek olmalıdır. 

Rüyayı paylaşın :

Benzer Başlıklar

Siz De Paylaşın