Rezzan kiraz akrep burcu yorumu 2016...

2016 sizin yılınız olacak. Hünerlerinizi sergilemek için aradığınız fırsatlar karşınıza çıkıyor. Başkaları için çözülmesi imkansız sorunları siz kolaylıkla halledeceksiniz.

Aşk
2016’da romantizmi doruklarda yaşamaya hazır olun! Bekar akrepler yaşadıkları tecrübelerden yola çıkarak eski hataları tekrarlamadan, iç seslerini dinleyerek en doğru partnerini en geç Ekim ortasına kadar seçecektir.
Mart ayına kadar arkadaş çevreniz sizi öyle eğlendirecek ki hiçkimseyi veya hiçbir şeyi aramayacaksınız. Akrep sevgililer Venüs ve Mars gezegenlerinin tetiklediği duygularla yılın ilk zamanlarını pembe bulutlar üzerinde geçirecek.
Nisan ayına kadar sürdüreceğiniz uyumlu ilişkiniz Mayıs’tan sonra biraz karışacak olsa da, en geç Haziran’da huzuru tekrar yakalamanız mümkün.
Temmuz ve Ağustos’ta erotik ve sıcak geceler sizi bekliyor. Beraber geçirdiğiniz zamanın kıymetini bilmekle kalmayıp çocuk yapma planları kurmaya da başlayabilirsiniz.
Kasım ortasından itibaren dışarıda sıkça yaptığınız gezmelerinize son verip evdeki atmosferin tadını çıkarın. Çok fazla stres ilişkinizi kötü etkileyebilir. Yine de yılbaşını kalabalık bir ortamda arkadaşlarınızla beraber geçirmeyi unutmayın.

Başarı
İş yerinde iş arkadaşlarınızla sürekli rekabet halinde olduğunuz için göze batacaksınız.
Mart’a kadar karşınıza çıkan tüm zorlukların zorlanmadan üstesinden gelebileceksiniz. Mars gezegeninin etkisiyle Mayıs’tan Ağustos’a kadar hevesinizi kaybetmeden hırslı bir şekilde çalışmaya devam edeceksiniz. Bu zaman zarfında Jüpiter, Plüto ve Neptün de burcunuza etki ettiği için çığır açan başarılara imza atmanız mümkün.
Temmuz, Ağustos ve Ekim’de yaratıcı fikirlerinizle göz kamaştıracaksınız. Bu tempolu ve bir o kadar da başarılı zamanınızı paraya çevirmeyi unutmayın.
Temmuz sonundan Ekim başına kadar olan zaman zarfında yatırım yapmak en doğru karar olacaktır. Bankadan randevu alacaksanız Kasım ayını bekleyin.

Sağlık
2016 yılında kendiniz ve sağlığınız için çaba gösterin. Jüpiter sayesinde makul bir yaşam tarzına kavuşacaksınız. Neptün birçok konuda hassasiyetinizi arttıracağı için size neyin iyi gelip neyin iyi gelmeyeceğiniz sezebileceksiniz.
Güç gezegeniniz Mars sayesinde Mart başına kadar oldukça fit kalacaksınız. Hızlı temponuza rağmen dinlenmeyi unutmayın.
Mayıs’tan Ağustos’a kadar da yine yerinizde duramayacaksınız; sürekli hareket etmek isteyeceksiniz. Spor yapmaktan zevk alıyorsanız eğer, arkadaşlarınızla beraberken dövüş spor çeşitlerini deneyebilirsiniz.
Tatile çıkmak için en uygun zaman Temmuz ile Eylül arasıdır.
Kasım’dan sonra yılsonuna kadar bol bol dinlenmeyi ve stresten uzak kalmayı unutmayın.

Rüyayı paylaşın :

Benzer Başlıklar

Siz De Paylaşın