Zeynep turan akrep burcu yorumu - 13.06.2016...

Sürekli açık havada olmak sana iyi geliyor ama bir yandan çok para ve zaman harcamana neden olabilir mi? Merkür ikizler burcunda hareket etmesi detaycı tarafını…

Sürekli açık havada olmak sana iyi geliyor ama bir yandan çok para ve zaman harcamana neden olabilir mi? Merkür ikizler burcunda hareket etmesi detaycı tarafını ortaya çıkarırken yöneticinle gireceğin tartışmaya dikkat çekebilir. Aynı zamanda ilişkinde neredeyse kök söktürüyorsun. “Neden telefonu yanından ayırmıyor? Sürekli saatine bakıyor” Nerden çıktı bu randevu şimdi” gibi detaylara takılabilirsin.

İlişkilerde gergin bekleyişler son buluyor!
15 Haziranda gökyüzü gereksiz tartışma konularına yatkın olabileceğini işaret ediyor. Ailene bile garip bir cephe alabilirsin. Sana yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşına ego gösterisinde bulunabilirsin. Mars-Uranüs 150’lığı sevginin, emek istediğini bir kez daha görmeni sağlıyor. Hafta sonuna doğru ülkeler arası bir toplantı ya da konferansta başarılı işlere imza atman söz konusu olabilir. Sevgilinin bu dönemde gönlünü almak adına ona romantik sürprizler yapabilirsin. Aranızdaki buzları eriteceksin, merak etme.

Rüyayı paylaşın :

Benzer Başlıklar

Siz De Paylaşın