Zeynep turan balık burcu yorumu - 13.06.2016...

Burcunda hareketini sürdüren Neptün 13 Haziran’dan itibaren etkisini gösteriyor. Sezgilerin kuvvetlenirken amaçlarının bir kez daha değerini görüyorsun. Olduğun…

Burcunda hareketini sürdüren Neptün 13 Haziran’dan itibaren etkisini gösteriyor. Sezgilerin kuvvetlenirken amaçlarının bir kez daha değerini görüyorsun. Olduğun yerde saymamak için evliliğinde aksi giden konuları çözmek için uzman birilerine danışmak isteyebilirsin. Eğer iş konusunda kendini yeterli görmüyorsan, donanımın için ekstra eğitim almak gibi araştırmalar yapmabilirsin.

Mücadeleye hazır mısın?
18 Haziranda meydana gelen Satürn-Neptün kare açısı, iyimser davrandığın konularda, bazı gerçeklerle yüzleştirebilir... Eğer mesleki anlamda çok radikal değişiklikler yaşıyorsan, bu dönem verdiğin kararlar geleceğine umut olacaktır. Sırf çok para kazanıyorsun diye itibarini zedeleyen kişiler ile bir arada olmamalısın. Eğer boşanma evresinde isen çocukların için alacağın nafaka ile geçinmenin yeterli olacağına ikna olmamalısın. Yol ayrımları yaşayabilirsin ancak istikrar ve disiplinli olmak seni her açıdan kurtaracaktır. Arkadaşlarına küsme! Herkesin bir egosu olduğunu hatırlarsan için rahat eder ve yakında neden eski sevgilini sosyal çevrene dâhil etmiş olduklarını çözersin.

Rüyayı paylaşın :

Benzer Başlıklar

Siz De Paylaşın