Zeynep turan başak burcu yorumu - 13.06.2016...

13 Haziran günü yönetici gezegenin Merkür, İkizler burcunda seyir etmeye başlıyor. Bu etki bazı konularda yüzleşmeye açık olman gerektiğine bir gönderme…

13 Haziran günü yönetici gezegenin Merkür, İkizler burcunda seyir etmeye başlıyor. Bu etki bazı konularda yüzleşmeye açık olman gerektiğine bir gönderme olabilir. Çok seçenekli düşünmenin faydasını görüyorsun. Ancak sürekli fikir değiştiriyorsun izlenimi vermen eşin için problem oluşturabilir. Bebek kararı için henüz geç sayılmaz ama farklı bir düzen gerektirdiği için acele karar vermek istemiyorsun. Empati duygunu geri kazanmalısın. Bu sayede birlikte çalıştığın kişilere özen göstermek değerli olduklarını da hissettirmene neden olacaktır.

Tatilini nasıl değerlendireceksin?
İnsanların senin yaşamına ve özel arzularına engel olmasını istemiyorsun. Anne-baba baskısına maruz kalarak onların yanında tatilini geçirmeni isteyebilirler. Staj için başvurduğun yerlerden olumlu geri dönüşler olursa yazı şehirde geçirmek durumunda kalıyorsun. Hayatına üçüncü kişileri dâhil etmez isen var olan ilişkinde ya da düzeninde sorunlar çıkmayacaktır. Pazar günü gerçekleşecek Mars-Uranüs 150’lığı savaşçı yönünle tanışmanı ve sevdiğin insana karşı göstereceğin tavrı işaret ediyor. Sosyal ortamlarda yerini koruyorsun, görüşlerine ihtiyacı olan senden yaşca genç yakınların var.

Rüyayı paylaşın :

Benzer Başlıklar

Siz De Paylaşın