Zeynep turan boğa burcu yorumu - 13.06.2016...

Öz saygı senin için çok önemli ve buna tehdit oluşturacak kim varsa gardını kuşanmaya hazırsın. Ve bu tarihten itibaren fikirlerini uygulamaya sokuyorsun. Eğer…

Öz saygı senin için çok önemli ve buna tehdit oluşturacak kim varsa gardını kuşanmaya hazırsın. Ve bu tarihten itibaren fikirlerini uygulamaya sokuyorsun. Eğer bir yönetici isen grubundan birilerini işten çıkartmak ya da yeni bir arayış içinde olmak gibi durumların içinde kalabilirsin. İnsanlarla uğraşırken günlük sorumluluklarını boşlamamalısın. Denetim gibi süreçlerin varsa özenli olmalısın. Ayrıca kredileri bu süreçte sıkı takip etmen ya da ettirmen gerekebilir. 14 Haziranda Güneş-Uranüs 60’lığı toplum önünde yapacağın konuşmaların çok değerli katkılar sağlayacağına işaret ediyor. Eğer bir öğrenci isen diploma töreninde göz doldurabilirsin.

Düşüncelerin karmakarışık!
İlgi duyduğun kişiden yeteri kadar karşılık görmemek canını sıkabilir. Venüs Yengeç burcunda seyir ederken ev ve düzenin bu günlerde çok önemli olacak. Tatil programın varsa ailenin yanında olmak isteyebilirsin. Çocukların yaz sürecini programlamak için farklı alternatifler arayabilirsin. Bu sıralar yemek daveti ve akşam buluşmaları sıklaşabilir. Ancak aynı modayı takip eden arkadaşlarınla papaz olma ihtimalin var! Benden söylemesi.

Rüyayı paylaşın :

Benzer Başlıklar

Siz De Paylaşın