Rezzan Kiraz Kimdir ?

Astrolog, Yazar, Araştırmacı

1957 yılında Sivas’ta Sivas Divriği’de dünyaya geldi. Lise öğrenemini İstanbul Kız Lisesinde Başarı ile tamamlamıştır Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesinin Mimarlık Fakültesini yüksek derece ile bitirmiştir.

Lise eğitimi sırasında babasının beklenmedik vefatı, ile içindeki psişik güçlerle birlikte metafiziğe ilgi duymasına neden oldu. Burçlar ile oldukça yakından ilgilenmeye başladı. Burçların Aşk Özellikleri ve Burçlar Arası Uyum gibi konularda derin araştırmalar yapmıştır.

Bir süre önemli projelere imza atıp mimar olarak çalışmıştır.1984 yılında Metin Kiraz’la evlenen Rezzan Kiraz, çalışmalarını yazar ve araştırmacı kimliğiyle sürdürüyor. Türkiye’nin ilk özel tv kanalı olan Star TV’de astroloji programları yapmaya başladı.

Yaklaşık 20 yıldır, profesyonel olarak Araştırmacı yazar olarak astroloji bilimi ile ilgilenmektedir. Gençlik yıllarından itibaren metafiziğe ve doğa üstü güçlere olan ilgisi, güçlü sezgisi sayesinde yaptığı önemli kehanetleri, kendisini Türkiye’nin gündemine taşımıştır.

Yorumu paylaşın :

Rezzan Kiraz Rüya Yorumları

Siz De Paylaşın