Zeynep Turan Kimdir ?

04 Eylül 1980 tarihinde İstanbul'da doğan Zeynep Turan, astrolojiyle lise yıllarında tanışmış ve bu alanda çeşitli eğitimler alarak astrolojiyi

04 Eylül 1980 tarihinde İstanbul'da doğan Zeynep Turan, astrolojiyle lise yıllarında tanışmış ve bu alanda çeşitli eğitimler alarak astrolojiyi hayatına dahil etmiştir.

Matematiğin hayatın her alanını kapsadığını düşünen ve astrolojinin yorumdan ibaret olmadığını savunan Zeynep Turan astro koçluk, ilişki haritaları ve astroloji hizmetleriyle 12 yıldır çalışma hayatına devam etmektedir. Okur, araştırır, her an yeni bilgiler öğrenmeye açıktır. Astrolojiyi içselleştirmiştir.

Yazı yazmanın püf noktalarıyla uğraşır. Konuşmanın metotlarına her zaman kulak verir. Gözler önemlidir. Bakışların da analiz edilebileceğini düşünür. Vücut dilinin, isimlerin, tesadüflerin de analizleri vardır. "Astroloji bir bilgidir, eğer doğru hesaplama yaparsanız dünyadaki tekamül sürecinizi çözmenizde size iyi bir yol haritası olacaktır." Konuşmayı sever, gerçekleri konuşmayı daha çok sever! Konuları çok yönlü analiz eder.

Eğer Zeynep Turan ile konuşmak istiyorsanız, kendi gerçeğinizi dinlemek istiyorsunuz demektir! Zeynep Turan ile konuştuklarınız sadece size özeldir!

Yorumu paylaşın :

Zeynep Turan Rüya Yorumları

Siz De Paylaşın